ויקטור בן ארי, המשך הסיפור

עפר דרורי 18.05.2013 23:16
ויקטור בן ארי בהפגנה בניו-יורק

ויקטור בן ארי בהפגנה בניו-יורק


בשבוע שעבר קבלתי דוא"ל מאדם שאיני מכירו אישית, רק דרך האינטרנט ושמו אילן המל, איש סגל בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. אילן סיפר לי שהיה לאחרונה בניו-יורק ונפגש עם המנחה שלו לפוסט הדוקטורט, המנחה סיפר לאילן שיש "ישראלי אחד שרוט שמפגין כנגד הקמת מסגד בניו-יורק". הוא צירף לי תמונה מההפגנה ושאל האם זה האדם שאני מחפש...אתם בוודאי זוכרים את "המרדף" שלי אחרי ויקטור בן ארי שנמשך כתשע שנים לאחר שהיה מנותק קשר עם כולנו במשך שנים רבות מאז המלחמה. המוטיבציה שלי הייתה רבה בין היתר בגלל העובדה שויקטור היה היחיד שלא הצלחתי לאתר לצורך גביית עדות בעת הכנת הספר "פלוגה י' בסופה".

בזמנו במסגרת החיפושים הרבים גם פרסמתי את רצוני לאתר אותו בכל מיני מקומות וביניהם פורום לענייני צבא, פרש.

בשבוע שעבר קבלתי דוא"ל מאדם שאיני מכירו אישית, רק דרך האינטרנט ושמו אילן המל, איש סגל בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. אילן סיפר לי שהיה לאחרונה בניו-יורק ונפגש עם המנחה שלו לפוסט הדוקטורט, המנחה סיפר לאילן שיש "ישראלי אחד שרוט שמפגין כנגד הקמת מסגד בניו-יורק". הוא צירף לי תמונה מההפגנה ושאל האם זה האדם שאני מחפש.

אילן כמובן לא ידע שאיתרתי את ויקטור לפי כשנה וחצי אבל שמחתי מאוד לידיעה היות שחיזקה אצלי את ההבנה שדברים סופם להתגלות.

מאז ועד היום ויקטור נמצא בקשר עם חלק מחברי הפלוגה, לאחרונה אירח את נסים קשי שביקר אותו בניו-יורק ואף היה בקשר עם סו דשא האמא של גלעד ז"ל הסמ"פ שלנו.

אני מצרף את התמונה ששלח לי אילן, וכן זהו ויקטור משמאל.
ויקטור בן ארי, המשך הסיפורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה