"פלוגה י' שבלב" תגובות קוראים

עפר דרורי 24.11.2023 20:48
"פלוגה י' שבלב" תגובות קוראים


"פלוגה י' שבלב" (המהדורה המורחבת) תגובות קוראים1. גיורא: יש שכר לעמלך. בלעדיך הינו עוד אחת מעשרות יחידות שלחמו והסיפור שלהן לא סופר. ישר כח
2. אסנתברכות להוצאת הספר "פלוגה ישבלב" במהדורה שלישית
3. אבי גורכל הכבוד.. עוד מפעל מוצלח של עופר וחברים מהצבא
4. ניסיםברכות לעופר ברכות לפלוגה שהתברכנו בעופר
5.צדוקעפר היקר, תודה; מפעלך ראוי לכל הערכה
6. מוטיכל הכבוד ויישר כוח על התיעוד של פצע גדול וכואב במלחמה זו של המדינה היקרה והמיוחדת שלנו עם המבט האישי שלך. יישר כוח!!!
7. חניתהתבורך....תבורך....על כל עשייתך להנצחת החטיבה , הגדודים והלוחמים....יישר כוח
8. יעקב נכל הכבוד על העבודה והמאמץ שאתה משקיע בקבוצת החברים לנשק. אין כמו הקשרים האלה הנרקמים במסגרת הצבאית ושורדים שנים רבות אחר כך.
יישר כח!!!
9. יאיר ב.היי עופר קיבלתי את הספר ששלחת לי תמיד מרגש לקרוא בו. אני קורא כאילו זו הפעם הראשונה. מתרגש ומזיל דימעה. אין כמוך מבצע מאוד חשוב לנו ולדורות הבאים.
10. אהרון: קבלתי את הספר, רציתי לעיין בו לכמה דקות אבל לא יכולתי להפסיק מלהמשיך לקרוא בו יישר כוח על כל פועלך
11. אירית: ספר חובה, חייבת להגיד לך שהספר ממש מרגש וגם קשה מאוד, הן כמובן התיאורים של המלחמה שממש ממחישים את מה שקרה וקשה מאוד להאמין איזה בלגן, איזה פקודות לפעמים, איזו הקרבה, זה באמת ספר חובה כפי שכתב קהלני, במיוחד לנוער ולחיילים, פשוט קשה להאמין שזה קרה סרט אימה. וממש כל הכבוד לכל מי שנלחם מתמודד שרד.. זו פשוט הייתה מלחמה איומה. אני חושבת שזה ממש חשוב שכתבת אותו למרות כל הקשיים ולמרות זה שלחלק זה מעורר דברים שהדחיקו והם לא רוצים להיזכר.. אבל זה תיעוד מרשים שבהחלט נותן למי שהיה ולמי שלא היה להבין מה קרה ואיך.
בנוסף ממש כל הכבוד לך על האיתור של כולם , עבודת נמלים אבל הצלחת.

12. הפלוגה שחזרה מהחול, אודי מיכלסון, שבתון, ספטמבר 2023
13. רחל: אני קוראת את הספר שלך, מגיעה לעמוד 94 מצמרר, איך חשבנו שלא יקרה לנו עוד מה שקרה בכיפור. והדף הזה ממש מקפיץ איך ההיסטוריה חזרה על עצמה. הספר כתוב נפלא, שאפו. עצוב שאנו לא לומדים ונזהריםהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה